İmalat ve Satış

çanta sipariş ucuz çanta imalat

DOĞAN AMBALAJ-ÇANTA İMALAT VE SATIŞ, Promosyon çanta imalatında İstanbul firmaları içerisinde lider bir firmadır.Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Doğan Çanta imalatı ve ihracatı olarak ana prensiplerimizdendir.Toptan Çanta imalatı ve Satışında Kalite Standartları

Doğan Ambalaj & Çanta olarak toptan promosyon çanta imalatında müşteri memnuniyeti birincil önceliğimizdir.

Her firmanın kendi  politikası aynı doğrultuları taşıdığından, bunu şirket içi denetlemeler veya dışarıdan yapılan denetlemelerle kalite programı oluşturup, çalışanların, misafirlerin ve müşterilerin görebileceği alanlara asarak, şirket kalitesine duydukları ve gösterdikleri hassasiyeti sergiler. 


Çanta imalatında Kalite standartları

Kalite standartlardan taviz vermeden ve rakiplerinden üstünlük sağlayarak yaptığı her çalışma karşılığında daha güvenilir ve üstün üretim ve ekonomik anlamda devlete katkı sağlar. Memnuniyetlerin karşılıklı olması durumunda süreklilik arz eden işler ve sürekli genişleyen müşteri portföyü ile üstün başarılar sağlanmaktadır. İmal ettiğimiz ve ürettiğimiz her çantada kontrollü ve mevzuatlara uygun çalışma, müşterilerimizin teşekkürlerini iletip her biri bizim için ödül olan yeni işler ile geri dönmesidir.


Her Türlü Bez Çanta,Promosyon Çanta, Üretimi İmalatı Bizim İşimiz...

Doğan Çanta olarak biz ; İstanbul toptan promosyon çanta imalatçıları, üretici ve imalatçı firmalar şirketler arasında öncü firmayız. Türkiye de Bez Çanta Büzgülü Çanta Çok Renkli Çanta Eczane Seçim Çantaları Elbise Kılıfı,Ganboç Fitilli Çanta Fuar Çantaları Halı Kılıfları Hurç Kuyumcu Çantaları Mağaza Çantaları Mutfak Önlükleri Otel Promosyonu Özel Mamül Çantalar Pastane Çantaları Plaj Çantaları Seccade Seccade Çantaları Seçim Promosyonları Seryat Triko Çantaları bayan ,evrak, sırt, spor , plaj, bel, bebek, makyaj, okul, seyahat, anaokulu, kozmetik , laptop çantaları üreticileri imalatçıları şirketler ve imalat yapan firmalar arasında Doğan ambalaj Çanta en güvenilir firma olmak birincil önceliğimizdir.


ETİKETLER

İmalat ve Satış,Bez Çanta Büzgülü Çanta Çok Renkli Çanta Eczane Seçim Çantaları Elbise Kılıfı,Ganboç Fitilli Çanta Fuar Çantaları Halı Kılıfları Hurç Kuyumcu Çantaları Mağaza Çantaları Mutfak Önlükleri Otel Promosyonu Özel Mamül Çantalar Pastane Çantaları Plaj Çantaları Seccade Seccade Çantaları Seçim Promosyonları Seryat Triko Çantaları

whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama ve Teslimat  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright © Doğan Ambalaj Tüm Hakları Saklıdır.www.cantadogan.com

Aktif Ziyaretçi 2 Dün   102 Bugün 125 Toplam Tekil 259838

Gamboç Elbise Kılıfı